Основк піраміди - рівнобедрений трикутник із бічною стороною 8 см і кутом при основі 45°. Усі бічні

ребра піраміди утворюють з її висотою кут 30°. Знайти висоту піраміди

Ответы на вопрос

Отвечает Кривобоков Никита.

Ответ:

1) 45-8*2=29 см

2)30+45=75 см

3)75-29=46 см

Ответ: 46 см

Объяснение:

Ми отнимаемо 75 см - 29 см = 46 см це найшли висоту .