Знайти кути які утворені при перетині двох прямих, якщо сума двох з них становить 154°.


Ответы на вопрос

Отвечает Рузова Ева.

Ответ:77 , 103

Объяснение: Дано: кути AOB+COD = 154° Знайти всі кути

Розв'язання

АОВ=154÷2=77° СОD=AOB (вертикальні) СOD=77°

AOC=180-77=103° BOD=AOC (вертикальні) BOD=103°