ABCD-рівнобічна трапеція. менша основа =10 см. Висота з тупого кута опущена на більшу основу та

поділила її на 2 відрізки, один дорівнює 3см. Скільки см більша основа?

Ответы на вопрос

Отвечает Калипенова Дильназ.

Дано: ABCD - р/б трапеція; AB=CD; ВС = 10 см; BM і CN - висоти; АМ = 3 см

Якщо нам дана рівнобічна трапеція, значить кути при основі рівні, АМ = ND = 3 см

BC = MN = 10 см

Знайдемо більшу основу:

AD = AM + ND + MN = 3 + 3 + 10 = 16 (см)

Відповідь: AD = 16 см.