На відрізок AB довжиною 15 м взято точку C. Знайдіть довжини відрізків AC і BC, якщо відрізок AC на

3 м довший за відрізок BC​

Ответы на вопрос

Отвечает Степаненко София.

Нехай ВС= х м

тоді АС=х+3 м

х+х+3=15

2х=12

х=6 (м) - відрізок ВС

6+3=9 (м) - відрізок АС

Відповідь: довжини відрізків АС= 6 м і ВС=9 м.