На відрізку KC довжиною 28 см взято точку B Знайти довжину відрізків BK іBC якщо відрізок BKна 6 см

довший за відрізок BC

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Елизавета.

Ответ:

Объяснение:

(28-6)/2=11см ВС

11+6=17см ВК

Отвечает Лумпер Давид.

Ответ:

BK = 17см  BC=11см

Объяснение:

BK+BC=KC

BK+BC=28 см

BK = BC+6см

BC+6+BC=28

2BC=28-6

2BC=22

BC=22/2

BC=11см

BK = 11+6

BK = 17см