Знайти площу прямокутного трикутника с гiпотенузою 13 см I одним з катетiв 12 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Данилова Мария.

a\perp b\; \; ,\; \; c=13\; ,\; \; b=12\; ,\; \; c^2=a^2+b^2\; ,\\\\a^2=c^2-b^2=13^2-12^2=25\; \; ,\; \; a=5\\\\S(\Delta )=\frac{1}{2}\cdot 5\cdot 12=30