Площини а и b взаимно перепендикулярни. Точка М виддалена вид площини а на 8 см, а вид линии

перетину площин- на 10 см. Знайдить видстань вид точки М до площини b.

Ответы на вопрос

Отвечает Курбанов Рафаэль.

Ответ:

6 см.

Объяснение:

Якщо намалювати, а я цього не вм ію, то утвориться прямокутний трикутник з катетом 8 см і гіпотенузою 10 см. Другий катет дорівнюватиме ( по теоремі Піфгора ) 10²-8²=100-64=36. другий катет дорівнює √36=6. Відстагь від точки М до площини b дорівнює 6 см.