одна сторона трикутника дорівнює 32 см, друга сторона у 2 рази менша від першої, а третя сторона на

19 см більша за другу. знайдіть периметр трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Пралиев Нұрсұлтан.

Ответ:

32:2=16 друга сторона

16+19=35

P=32+16+35=83