Знайдіть сторони рівнобедреного трикутника, периметр якого дорівнює 54 см, а основа в 4 рази

менша від бічноїсторони.​

Ответы на вопрос

Отвечает Багаутдинова Алина.

Ответ:

Дано:  

∆АВС - piвнобедрений, АВ = ВС, Р = 54 см, АС. Знайти: АВ, ВС, АС.

Розв'язання:  

Нехай АС = х см, АВ = 4х (см), ВС = 4х (см). Р = АВ - ВС + АС.  

Складемо i розв'яжемо рівняння:  

4х + 4х + х = 54; 9х = 54; х = 54 : 9; х = 6.  

АС = 6 см, АВ = 4 • 6 = 24 (см), ВС = 4 • 6 = 24 (см).  

Biдповідь: 6 см, 24 см, 24 см.

Объяснение: