Гіпотенуза прямокутного трикутника дорівнюють 10см, а катет 6см. Знайти невідомий катет.


Ответы на вопрос

Отвечает Заатов Таир.

за теоремою піфагора

a=\sqrt{c^2-b^2}=\sqrt{10^2-6^2}=\sqrt{100-36}=\sqrt{64}=8 см

хоча можна було зразу відповідь написати, бо зразу видно, що сторони пропорційні піфагоровій трійці - 3, 4, 5