Бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнює 29 см, а висота, проведена до основи трикутника

дорівнює 20 см. Знайдіть периметр трикутника?​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Ванек.

Ответ:

99 см.

Объяснение:

Дано: ΔАВС, АВ=ВС=29 см, ВН - висота, ВН=20 см. Знайти Р(АВС).

Розглянемо ΔАВН - прямокутний. За теоремою Піфагора

АН=√(АВ²-ВН²)=√(841-440)=√441=21 см.

Висота рівнобедреного трикутника, проведена до основи, є медіаною, тому АН=СН=21 см,  а АС=21*2=41 см.

Р=29+29+41=99 см.