2) Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 50 см, а ви- сота, проведена до основи, — 5 см.

Знайдіть сторони три-кутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Новопашина Ксюша.
BK-высота


x=1/2AC
(50/2-x)^2=5^2+x^2
625-50x+x^2-x^2=25
50x=600
x=12
AC=24
AB= √AK^2+BK^2
AB= √144+25= √169=13
AB=BC=13