2. Дано вектори т (р; 4) і п (20; -10). При якому значенні р вектори тіп: 1) колінеарні; 2)

перпендикулярні?

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Юлия.

Дано вектори m(р; 4) і n(20; -10). При якому значенні р

вектори m i n:

1) колінеарні:

p/20=4/-10, p=- (20*4) /10=-8

p=-8

2) перпендикулярні

20×p+4×(-10)=0,

20p=40,

p=2.