даю 30 баллов!!!У рівнобічному трикутнику АВС з основою АС провели бісектрису кута А. Знайдіть кут

В, якщо кут КАВ дорівнює 40°.

Ответы на вопрос

Отвечает Рубцова Диана.

Ответ:

20°

Объяснение:

Дано: ΔАВС. АВ=ВС, АК - бісектриса, ∠КАВ=40°. Знайти ∠В.

∠КАВ=∠КАС, тому що бісектриса ділить кут ВАС навпіл.

отже ∠КАС=∠КАВ=40°

∠ВАС=40+40=80°

∠АСВ=∠ВАС як кути при основі рівнобедреного трикутника

∠ВАС=80°

∠В=180-80-80=20°