знайдіть катет прямокутного трикутника, якщо гіпотенуза і другий катет відповідно дорiвнюють √5 см

і 1 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

За теоремою Піфагора

√5² - 1² = 5-1 = 4

√4 = 2 см (катет, який треба знайти)

Відповідь: катет прямокутного трикутника 2 см.