На осі Ох знайдіть точку Р, ріновіддалену від точок А(1;2;2) і В(-2;1;4)​


Ответы на вопрос

Отвечает Резникова Анна.

Відповідь: Р(-2;0;0)

Пояснення: А(1;2;2) і В(-2;1;4)​

Якщо точка Р належить 0Х, то координати точки Р(х;0;0). Тодi:

АР=|/(х-1)^2+2^2+2^2, [все пiд коренем),

ВР=|/(х+2)^2+1^2+4^2,

Оскiльки за умовою АР=ВР, то

(х-1)^2+8=(х+2)^2+17,

х^2-2х+1+8=х^2+4х+4+17,

-6х=12,

х=-2,

Р(-2;0;0)