Знайти площу круга вписаного у правильний трикутник зі стороною 9 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Шакиров Алексей.

Ответ:

По формуле

r=\frac{a}{2\sqrt{3} }

Тогда

r=\frac{9}{2\sqrt{3} } =\frac{3\sqrt{3} }{2}