зовнішній кут при основі рівнобедреного трикутника=150°.Знайти кут трикутника і зовнішній кут при

його вершини​

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Иван.

Ответ:

Зовнішній кут при основі 150, тоді внутрішній буде 30. У рівнобедреного трикутника кути при основі рівні. Значить другий кут при основі буде теж 30. Сума  кутів трикутника 180. Третій кут трикутника= 180-(30+30)=120. Зовнішній кут вершини трикутника= 180-120=60

Объяснение: