Один із зовнішніх кутів трикутника дорівнює 72°. Знайти кути трикутника, не суміжних з ним, якщо

один із них на 15 градусів менший від іншого. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кисина Ксения.

Ответ:

43.5

28.5

Объяснение:

Знайдемо кут, суміжний зовнішньому:

180 - 72 = 108 (градусов)

Позначимо другий кут за х, отже третій кут = х - 15

Маємо рівняння:

108 + х + х - 15 = 180      ( 180 - сума трех кутів трикутника )

2х = 87

х = 43.5

Отже другий кут = 43.5 , а третій кут = 28.5

Перевіримо на правильність:

43.5 + 28.5 + 108 = 180 ( все правильно )


Отвечает Щурина Карина.

Відповідь:

Пояснення: