Один з внутрішніх кутів трикутника на 24° більший за другий, а зовнішній кут при вершині третього

кута дорівнює 110°.Знайти кути трикутника. ДОПОМОЖІТЬ, БУДЬ ЛАСКА!

Ответы на вопрос

Отвечает Карпов Феликс.

Ответ:

43°, 67°, 70°

Объяснение:

Дано ΔАВС,  ∠ВСЕ=110°, ∠В-∠А=24°. Знайти ∠А, ∠В, ∠АСВ.

∠АСВ=180-110=70°, тому що сума суміжних кутів становить 180°

Зовнішній кут дорівнює сумі внутрішніх кутів, не суміжних з ним.

Отже, ∠А+∠В=110°.

Нахай ∠А=х°, тоді ∠В=х+24°. Маємо рівняння:

х+х+24=110

2х=86

х=43

∠А=43°, ∠В=43+24=67°