1)дано точки а(2; -5; -3) i в (4; 1; 7) знайдiть координати средини вiдрiзка АВ 2)знайдiть

довжину медiани СМ тринкутника АВС, заданого координатами своiх вершин А (8; -1; 0) В(2; -4; 3) С (2; 3; 1)

Ответы на вопрос

Отвечает Чубарук Андрей.

Ответ:

Объяснение:

х=(2+4)/2=3

y=(-5+1)/2=-2

z=(-3+7)/2=2

точка C(3;-2;2) -середина отрезка АВ

продолжение задачи 2

СМ=√(5-2)²+(-2,5-3)²+(1,5-1)²=√9+30,25+0,25=√39,5