Точка А відалена від площини а на 12см. З цієї точки проведено до площини а похилу АВ завдовжки 13

см. Знайдіть довжину проекції похилої АВ наплощину а

Ответы на вопрос

Отвечает Харлап Игорь.

Довжина проекції похилої АВ наплощину а - це катет прямокутного трикутника АВС.

ВС² = 13² - 12² = 169 - 144 = 25

ВС = √25 = 5 (см)

Відповідь: довжина проекції ВС  5 см.