Периметр трикутника BAC дорівнює 1200 см, одна з його сторін дорівнює 400 см. Обчисли дві інші

сторони трикутника, якщо різниця їх довжин дорівнює 160 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Назиров Нихад.

Ответ:

320, 480

Объяснение:

Нехай сторона BC дорівнює 400 см

А різниця сторін BA I AC =160

Отже нехайВА=х+160, а АС=х

Тоді х+160+х +400=1200

2х=640

Х=320

Сторона АС 320

А сторона ВА 320+160=480