У рівнобедреній трапеції ABCD, AD більша основа. На відрізку AD взято точку K так що BK║ CD, ∠C=

110°.Знайдіть градусну міру ∠ ABK

Ответы на вопрос

Отвечает Гималиев Серёжа.

Ответ:

40°

Объяснение:

КВСD - паралелограм (за умовою),  ∠С=∠ВКD як протилежні кути паралелограма, ∠ВКD=110°, отже ∠АКВ=180-110=70° як суміжні кути.

∠D=180-110=70°, тому що сума кутів трапеції, прилеглих до бічної сторони, становить 180°

∠А=∠D=70° за умовою, бо трапеція рівнобедрена

ΔАВК;  ∠АВК=180-(70+70)=40°


Отвечает Михоничев Деня.

Ответ........Объяснение: