Обчисліть площу ромба ABCD, периметр якого дорівнює 40 см, а довжина діагоналі AC - 8 см. Помогите

пожалуйста.

Ответы на вопрос

Отвечает Абдуллоев Фаридун.

Ответ:

16корінь21

Объяснение:

Точка перетину діагоналей-О

АО=ОС=8см/2=4см

ВO=ОD

AB=P/4=40см/4=10см

ВО2=АВ2-АО2=100-16=84

ВО=2корінь21

Діагональ ВD=2BO=4корінь21

S=0,5*AC*BD=0,5*8*4корінь21=16 корінь 21