5. Знайдіть третій кут трикутника,Якщо два з них дорівнюють 75 і 35°.​


Ответы на вопрос

Отвечает Глебов Денис.
Сума кутів трикутника дорівнює 180градусів
Отже
Третій кут=180-(75+35)=180-110=70 градусів
Отвечает Мехтиева Эсмира.

Ответ:180*-(75*+35*)=70*

Объяснение: