Знайдіть довжини сторін трикутника, якщо точки дотику кола, вписаного в цей трикутник, ділять його

сторони на відрізки, три з яких дорівнюють 4 см, 6 см, 8 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Рахмангулов Тимур.

Ответ:

Объяснение:

. Якщо дві дотичні, з точками дотику B та C, на одному колі не паралельні, то вони перетинаються в точці A, а відрізок між точкою дотику та точкою перетину однієї дотичної дорівнює такому ж відрізку на іншій дотичній:

AМ = AР=4 см

ВМ=ВК=8 см

СК=СР=6 см

АВ=АМ+ВМ=4+8=12 см

ВС=ВК+СК=8+6=14 см

АС=СР+АР=6+4=10 см