Периметр правильного шестикутника дорівнює 72 см.знайдіть радіус вписаного кола


Ответы на вопрос

Отвечает Бубнова Валерия.

Ответ:

P = 6a

a - сторона , а = 72/6 = 12см

r = a / 2tg(180°/n) , n - кількість кутів

r = 12/ 2tg30° = 6√3cm