Кто понимает геометрию помогите!) Основа рівнобедреного трикутника дорівнює 6 см, а бічна сторона

дорівнює 5 см.Обчисли висоту, проведену до основи.Відповідь: висота дорівнює

Ответы на вопрос

Отвечает Макурина Виктория.

Ответ:

Дано: ΔАВС, АВ=ВС=5(см), АС=6(см)

Знайти: ВМ

Розв'язання:

У рівнобедренного трикутника ВМ- висота, медіана та бісектриса, тому АМ=МС=АС/2=3(см)

В ΔСВМ (∠М=90°), за наслідком теореми Піфагора

ВМ²=ВС²-МС²

ВМ²=5²-3²

ВМ²=25-9

ВМ=4(см)