якщо діагональ прямокутника перетинаються під прямим кутом а його периметр дорівнює 36см [ 20 см ]

то площя прямокутника дорівнює...

Ответы на вопрос

Отвечает Львов Даня.

Ответ:

Для Р=36:  S= 81 см²

Для Р=20:  S= 25 см²

Объяснение:

Якщо діагоналі прямокутника перетинаються під прямим кутом, то це квадрат.

Периметр квадрата Р=4а. Тоді а=Р/4

Площа квадрата S=a²=Р²/16.

Тому для

Р=36:  S= 36²/16=81 см²

Р=20:  S= 20²/16=25 см²