При яких значеннях x виконується рівність 3mn=mk якщо m(1;-3;-5),n(x;-1;-2),k (-2;0;1)


Ответы на вопрос

Отвечает Максим Иванов.

3m(1;-3;-5)*n(x;-1;-2)=3х+9+30=39+3х

m(1;-3;-5)*k (-2;0;1)=-2-5=-7

39+3х=-7

3х=-46

х=-46/3

х=-15 1/3