Сторона першого правильного трикутника вдвічі менша за сторону другого. У скільки разів площа

другого правильного трикутника більша за площу першого?​

Ответы на вопрос

Отвечает Елесин Ваня.

Коефіцієнт пропорційності:

k = \frac{a_{2}}{a_{1}} = \frac{2x}{1x} =2,

де а₁ = сторона меншого правильного трикутника, а₂ — сторона меншого.

Відношення площин рівне квадрату коефіцієнту пропорційності:

\frac{S_2}{S_1} = k^2\\\\\frac{S_2}{S_1} = (2)^2  \:\: \Rightarrow\:\: S_2 = 4S_1

Відповідь: Площа другого правильного трикутника більша за площу першого у 4 рази.