знайти гіпотенузу DN прямокутного трик-ка DMN ( кут M = 90 градусів), якщо MD = 6 см, кут N= 60

градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Стыдакова Татьяна.

Ответ:

12см

Объяснение:

1) кут D= 180-(90+60)= 30°

2) MN- катет,що лежить проти кута 30°, тоді він дорівнює половині гіпотенузи.

3) Нехай MN= x, тоді DN= 2x.

За теоремою Піфагора:

2х²= х²+36

х²= 36

х= 6

Тоді DN= 2*6= 12см.

Отвечает Купчик Данила.

Ответ:

угол D=90-60=30

cosD=DM/DN

DN=6/0.866=7

Объяснение: