Знайдіть радіус кола вписаного в квадрат площа якого =100см квадратних


Ответы на вопрос

Отвечает Donadze Daniella.

Ответ:

r = 5

Объяснение:

Сторона квадрата: a

S = a^{2}

a = \sqrt{S} = 10 cm

r = a/2 = 5 cm