Знайди гострі кути прямокутного трикутника, якщо один із них на 10° більший за інший. Помогите

пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Франт Діана.

Ответ:

40 градусів і 50 градусів

Объяснение:

Сума кутів трикутника = 180 градусів. Нехай один з гострих кутів =х, тоді інший буде х+10.Прямокутний кут відомо-90 градусів. Звідси рівняння

90+х+х+10=180

90+2х+10=180

2х+100=180

2х=80

х=40

Повертаємось до умови задачі.

перший кут =40 градусів

другий кут=40+10=50 градусів

Отвечает Шкирмонтова Ксения.

Ответ:

90° 35° 45° повино так бути