Основа рівнобедренного трикутника дорівнює 8см, а висота проведена до основи 3 см. Знайти

периметр трикутника. Будь ласка зробіть бо мені дуже потрібно

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Сергей.

Нехай трикутник ABC, тоді AC=8, BH (висота)=3.

Нам потрібно розділити цей трикутник на ABH, CBH. Н -середина АС, то АН=НС=4

За теоремою Піфагора

АВ×АВ=4×4+3×3=25

АВ=5см

Р=5+5+8=18