Площа паралелограма дорівнює 36 см2, а периметр - 44 см. Знайдіть сторони паралелограма, якщо

висота, проведена до однієї з них, у 4 раза менша від цієї сторони.Дуже потрібно

Ответы на вопрос

Отвечает Chemeris Oleg.

Ответ:

Сторони паралелограма будуть 10см; 10см; 12см; 12см;

Объяснение:

Щоб найти площу паралелограма потрібно сторону помножити на висоту, тобто S=ah, а нам відомо, що висота у 4 рази менша, значить сторона на яку вона спираєть буде у 4 рази більша і в нас є площа і можна найти висоту і тут буде рівняння ( відчуваю себе розумною). 36=4х * х; 36=4х2; 9=х2; 3=х - ми найшли висоту.

Тоді сторона буде 3*4=12 а протилежні сторони рівні

тоді від периметра віднімаємо дві сторони 44-12-12=20 знайшли дві ще сторони і ділемо на два

20:2=10

Все