Обчисліть об'єм піраміди, висота кої дорівнює 10 см, якщо осноою піраміди є прямокутник зі

сторонами 4 см і 9 см. *

Ответы на вопрос

Отвечает Щербаков Георгий.

Ответ:

V=1/3*Sоснови*H

Sоснови=4*9=36

V=1/3*10*36=120

Объяснение: