Площа прямокутної трапеції дорівнює 45 см2, її периметр – 30 см, а менша бічна сторона – 5 см.

Знайдіть більшу бічну сторону трапеції​

Ответы на вопрос

Отвечает Разумовский Влад.

Відповідь:

7 см

Пояснення:

Дано: СКМТ - трапеція, КС=МН=5 см,  Р=30 см,  S=45 см². Знайти МТ.

45=(СТ+КМ)/2*МН

45=(СТ+КМ)/2*5

90=5(СТ+КМ)

СТ+КМ=18 см.

МТ=30-18-5=7 см.