ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА !!! 1.Яка з запропонованих точок належить осі у? А(-2;0;3) Б(0;-1;0) В(5;0;0)

Г(-1;2;-1) Д(0;0;-8) 2.Яка з запропонованих точок належить площині xz? A(5;-2;-3) Б(0;-1;4) В(0;7;0) Г(4;0;-2) Д(4;-2;0) 3.Знайти координати середини відрізка АB,якщо А(-2;3;4),B(4;-1;-6) A(2;2;-2) Б(-6;4;10) В(1;1;2) Г(1;1;1) Д(1;-1;-1) 4.На якій відстані від площини ху знаходиться точка А(-2;-3;9)? А(2) Б(3) В(4) Г(5) Д(9) 5.Знайдіть відстань між точками А(-2;3;4) і В(-3;5;2). А(1) Б(2) В(3) Г(4) Д(5) 6.Точка А - середина відразка МN.М(-2;3;0),А(4;-1;2) .Знайди координати точки N. A(2;2;2) Б(1;1;1) В(3;1;1) Г(10;-5;4) Д(серед запропонованих відповідей немає правильної)

Ответы на вопрос

Отвечает Гоголь Витя.

Ответ:

1) Б (0;-1;0)

2) Г(4;0;-2)

4) Д 9

5) В 3

6) Г (10;-5;4)

Объяснение:

3) А( -2; 3; 4) В( 4; -1; -6)

С (Хс ;Ус ;Zс)

Хс=Хa+Хb/2=-2+4/2=2/2=1

Ус=Уa+Уb/2=3+(-1)/2=2/2=1

Ζс= Za+Zb/2=4+(-6)/2= - 2/2= -1

С(1 ;1; -1)