Площа трикутника 12 см2, а одна із висот трикутника дорівнює 3 см. Знайти сторону трикутника, до

якої проведено цю висоту.

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

Ответ:

Сторона = 8 см

Объяснение:

Формула площи треугольника: S= 1/2 *a*h

h=3 см а-?

12=3/2*a

12=1.5*a

a=12:1.5

a=8 см