Точка А (1; 4) симетрична точці В відносно початку координат. Які координати має точка В


Ответы на вопрос

Отвечает Чуздюк Ангеліна.

Ответ:

B(-1; -4)

Объяснение:

Якщо A i B симетричнi відносно початку координат, то початок координат O - середина вiдрiзка AB, тодi за формулою середини вiдрiзка знайдемо координати точки B(x; y)

O(\frac{1 + x}{2}; \frac{4 + y}{2} ) = O(0; 0)\\\\\frac{1 + x}{2} = 0\\\\\frac{4 + y}{2} = 0\\\\x = -1\\y = -4