перемитер трикутника АВС 22см. сторона АВ удвічі менша за сторону ВС і на 2 см менша за сторону АС.

знайти довжини сторін трикутника АВС

Ответы на вопрос

Отвечает Белясова Дарья.

Ответ:

AB=5 см, ВС=10см, АС=7 см

Объяснение:

Позначимо АВ=x, ВС=2x, AC=x+2;

Маємо рівняння x+2x+x+2=22; 4x=22-2;4x=20;x=20:4;x=5;

Отже, АВ=5 см; ВС=2*5=10см; АС=5+2=7см.