Площа трапеції дорівнює 36 см² , а її висота - 6 см . Знайдіть невідому основу трапеції, якщо її

друга основа дорівнює 7 см

Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

Ответ:

S(трапеції)=(a+b)/2 * h

36=(a+7)/2* 6

a+7)/2=36/6=6

a+7=6*2=12

a=12-7=5 cм - невідома основа