Знайдіть діагональ квадрата площа якого 50 см 2


Ответы на вопрос

Отвечает Желтяков Тоха.

Відповідь: 10 см

Пояснення: d =a|/2, де а - сторона квадрата.

S=a^2, a^2=50, a=|/50=5|/2.

d=5|/2 *|/2=10 (см)