Знайдіть основи a i b трапеції площа якої S висота h якщо:S=20cм' h=5см b-a=2см​


Ответы на вопрос

Отвечает Герасимчик Наташа.

Ответ:

a=3

b=5

Объяснение:

S=1/2(a+b)h⇒20=1/2(a+b)5⇒(a+b)=8

b-a=2⇒b=a+2

a+a+2=8

2a=6

a=3

b=3+2=5