Площа прямокутного рівнобедреного трикутника 50 кв.см. Знайдіть його гіпотенузу. *

2 балла20 см40 см2^10 см10^2 см інша відповідь​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Витя.

Ответ:

10^2

Объяснение:

S=1/2*a*a*sin

50=1/2*a(в ст.2)*^2/2

50=^2/4a(в cт.2)

a=^200/2

a=^100

b(в ст.2)=(^100)в ст2*(^100)в ст 2=200

b=^200=10^2