Знайдіть площу трикутника, якщо його висота 5см, а сторона до якої вона проведена дорівнює 12 см


Ответы на вопрос

Отвечает Целищева Виктория.

Ответ:

30 см²

Объяснение:

Площа трикутника дорівнює половинi добутку висоти h на сторону a, до якої вона проведена:  S = \frac{1}{2} ah.

У даному випадку сторона a = 12 см, висота h = 5 см,  тому S = \frac{1}{2} \cdot 12 \cdot 5= 6 \cdot 5 = 30 (см²)