Сторона прямокутника дорівнює 10 см та утворює з діагоналлю кут 60 градусів. Знайдіть площу

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Луц Полина.

Відповідь:

S=100√3 см²

Пояснення:

АВ=10 ,ВС=10*tg60°=10√3

S=10*10√3=100√3 см²