Скільки дерев загинуло під час лісової пожежі, якщо відомо, що ділянка, на якій була пожежа,

нагадує круг діаметром 24 км, а на одному гектарі росло приблизно 700 дерев? (1 кв. км=100 га)

Ответы на вопрос

Отвечает Поліщук Віка.

Умова:

d = 24 км

1 га = 700 дер.

1 км² = 100 га

n дерев = ?

Розв'язання:

1) A = r²

2) r=d / 2 = 12 км

3) A = 3.14 * 12² = 3.14 * 144 = 452.16‬ км²

4) 452.16‬ км² = 452.16 * 100 = 45216 га

5) n = 45216 * 700 = 31651200‬ дерев

Відповідь: 31651200‬ дерев

Пояснення:

1) А - площа кола, число π = 3.14, r - радіус

2) радіус - половина діаметра

3) шукаємо площу ділянки (у км²) по формулі

4) переводимо км² у га

5) шукаємо кількість дерев